Daszki ogrodzeniowe – betonowe

Estetycznym sposobem na wykończenie m.in. ogrodzeń jest zastosowanie betonowych daszków. Sprawdzają się one zarówno jako zwieńczenie przęseł ogrodzenia, jak i betonowych podmurówek, wzmacniając konstrukcję oraz zapewniając stylową dekorację. Jako producent betonowych prefabrykatów z dużym doświadczeniem, oferujemy Państwu daszki betonowe w szerokim wyborze wzorów, kolorów oraz rozmiarów. Bogata oferta katalogowa pozwala każdemu Klientowi dopasować odpowiedni produkt w tej kategorii.

Nasze daszki ogrodzeniowe betonowe powstają z najwyższej jakości materiału, który jest odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne i będzie się pięknie prezentować przez lata. Zapewniamy przy tym:

  • rozległy wybór kolorów – beton barwiony jest w masie, co gwarantuje wysoką odporność kolorów na blaknięcie,
  • bogatą kolekcję kształtów i wzorów – oferujemy m.in. daszki dwuspadowe, czterospadowe, jak również zupełnie dekoracyjne. Na życzenie, możemy także wykonać daszki o zupełnie innym niż katalogowy kształcie,
  • doskonałe zabezpieczenie daszków przed zabrudzeniami, kruszeniem i innymi efektami niekorzystnej pogody – nasze produkty przetrwają na Państwa ogrodzeniu latami.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się na terenie miasta Warszawa, ale z chęcią obsłużymy Klientów również z innych rejonów Mazowsza i nie tylko.

W celu uzyskania szczegółowej oferty w temacie daszków oraz innych oferowanych przez nas prefabrykatów, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Zapraszamy do współpracy!