Drewno kominkowe do kominka

Oferujemy Państwu szeroki wybór dobrej jakości materiałów opałowych. Jednym z nich jest drewno na opał o odpowiedniej kaloryczności – takie, które sprawdzi się m.in. w kominkach.

Drewno to doskonały materiał opałowy – rozsądny cenowo, naturalny, a przy tym niezwykle wydajny. Dlatego też, decydujemy się na jego zakup zarówno,  by zimą rozpalić w kominku, jak i do pieców grzewczych i innego typu instalacji. Współpracując z naszą firmą, zapewnią sobie Państwu dostęp do najlepszej klasy drewna, które zapewni efektywne ogrzewanie każdego wnętrza.

Proponujemy drewno kominkowe:

  • z drzew iglastych – m.in. takich, jak sosna czy jodła,
  • z drzew liściastych – m.in. bukowe, dębowe, czy jesionowe.

Każdy gatunek drewna jest nieco inny m.in. pod względem stopnia wilgotności, czy też kaloryczności. Jeśli nie wiedzą Państwo, na jaki gatunek drewna się zdecydować – nasi doradcy podpowiedzą najlepsze dla Was rozwiązanie.

Dlaczego warto kupować drewno do kominka u nas?

Jeśli chodzi o materiały opałowe, jesteśmy specjalistami. Zapewniamy niezwykle szeroki wybór produktów, które sprostają wymaganiom Klientom o nawet najbardziej wygórowanych potrzebach. Zapewniamy m.in.:

  • profesjonalną obsługę – w tym pomoc przy doborze materiałów opałowych – ich typu oraz ilości,
  • szerokie zasoby asortymentu – zrealizujemy w krótkim czasie nawet dużą dostawę drewna,
  • własny transport – na terenie miast takich, jak Warszawa, Łomianki i innych miejscowości woj. mazowieckiego,
  • konkurencyjne stawki zakupu – nasze drewno na opał to zarówno doskonała jakość, jak i przystępna cena.

Dzięki nieustannej trosce o podnoszenie jakości obsługi oraz poszerzaniu asortymentu, naszymi produktami i usługami interesuje się coraz to większego grona Klientów z całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy do dołączenia do nich.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i złożyć zamówienie – prosimy o kontakt. Zapewniamy obsługę telefoniczną, mailową oraz w siedzibie naszej firmy.

Zachęcamy do współpracy!