Węgiel opałowy jest jednym z popularniejszych paliw wykorzystywanych do ogrzewania domów - zarówno tych jednorodzinnych, jak i niewielkich osiedli ze wspólną kotłownią. Jeśli budujecie Państwo dom, decydujecie się na wybór odpowiedniego pieca CO lub już posiadacie piec wykorzystujący ten rodzaj paliwa, proponujemy najlepszej jakości węgiel. Opał tego typu zapewni ciepło w domu w okresie każdej nadchodzącej zimy.

Nie musicie Państwo przepłacać za ogrzewanie elektryczne czy gazowe. Nasze produkty zapewnią tanią energię opałową, dzięki której dom będzie komfortowy, a czas spędzony w przyjemnej atmosferze.

Doskonała jakość węgla = tania energia

Komfort termiczny jest niezwykle ważny zarówno w domu, jak i miejscu pracy. Wykorzystując nasz węgiel orzech doskonale przystosowany do pieców CO w domach, nie musicie Państwo oszczędzać na ogrzewaniu. Oferujemy opał najlepszej jakości, który wygeneruje dużą ilość energii cieplej.

Efektywność nie tylko przełoży się na ciepły dom, ale też na zawartość Państwa portfeli. Proponujemy wysokiej klasy materiały opałowe przeznaczone do tradycyjnych pieców, wyróżniające się wysoką kalorycznością, dzięki której pozwalają na uzyskanie dużej ilości ciepła z jednej porcji materiału. Nasz węgiel orzech dostępny jest w kilku odmianach, dlatego możecie Państwo dostosować jego grubość do konkretnych potrzeb i typu systemu grzewczego. To również doskonały materiał opałowy do pokojowych kominków, w których spędzicie Państwo czas, delektując się przyjemnym ciepłem i nastrojowym klimatem.

Wygodny transport do domu lub firmy

Zakup węgla opałowego w naszej firmie to również wygodne dla Państwa dostawy pod wskazany adres. Rejonem naszej działalności jest Warszawa, a miejscem lokalizacji – Bielany, gdzie możecie Państwo osobiście zapoznać się z naszym asortymentem zanim dokonacie zakupu. Wykraczamy też poza obszar stolicy obejmując usługą Łomianki i inne okoliczne miejscowości. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup , wysokokaloryczny węgiel - jako opał - trafi wprost do domu bez konieczności wynajmowania dodatkowego transportu i ponoszenia kosztów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru efektywnego opału do Państwa domów i firm. Gwarantujemy przyjemne ciepło w chłodnym okresie roku oraz gorącą wodę w kranach od stycznia do grudnia.