Wynajem autolawet

Sambor Auto – Pol proponuje Państwu profesjonalny wynajem autolawet wysokiej jakości. Jeśli potrzebujecie solidnej i niezawodnej lawety samochodowej z dobrym wyposażeniem technicznym – zachęcamy do współpracy. U nas każdy Klient może liczyć zarówno na szeroki wybór niezawodnego sprzętu, jak i konkurencyjne ceny.

Wypożyczalnia autolawet – jakie auta oferujemy?

W Sambor Auto – Pol znajdą Państwo kilka modeli lawet samochodowych o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. Dzięki temu, każdy Klient jest w stanie dobrać autolawetę, która najlepiej odpowiada jego potrzebom i oczekiwaniom. W katalogu m.in. szansa na wynajem autolawety:

  • Peugeot Boxer – rocznik 2007 – o poj. 3.0 HDI i mocy 184 KM, z silnikiem Diesel i klimatyzacją,
  • Peugeot Boxer – rocznik 2011 – o poj. 3.0 HDI, klimatyzowanej, typu Dieselm, o mocy 160 KM
  • przyczepki samochodowej typu laweta – o długości 5 m i ładowności do 2150 kg.

Każdy Klient, bez względu na zapotrzebowanie, może u nas wypożyczyć autolawetę na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. My zaś zapewnimy dobre przygotowanie techniczne oraz niezawodną jakość.

Dlaczego nasza wypożyczalnia aut to dobry wybór?

Sambor Auto – Pol to firma doskonale znana warszawiakom i mieszkańcom innych rejonów Mazowsza. Nasze doświadczenie oraz nastawienie na realizację potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów sprawiają, że wynajem autolawety u nas to zawsze dobra decyzja. Każdemu naszemu Klientowi zapewniamy:

  • doradztwo techniczne przy wyborze odpowiedniej lawety – wystarczy do nas zadzwonić i przedstawić oczekiwania, by uzyskać kompleksową pomoc przy doborze pojazdu,
  • wysokie limity kilometrowe,
  • rozsądne stawki wynajmu – ich wysokość jest ustalana dla lawet najczęściej indywidualnie, z uwzględnieniem m.in. czasu najmu,
  • sprawną realizację formalności związanych z wynajmem,
  • fachowy serwis techniczny,
  • niezawodną jakość każdej oferowanej przez nas lawety.

Z tego powodu z naszej oferty na wynajem lawet oraz innych pojazdów zdecydowało się już skorzystać bardzo szerokie grono Klientów z Warszawy i nie tylko.

Gdzie możesz skorzystać z naszej oferty?

Współpracę w zakresie wynajmu lawet i nie tylko oferujemy Klientom z Mazowsza, a przede wszystkim z miasta stołecznego Warszawa i okolic. Nasza oferta będzie korzystna m.in. dla zamieszkujących Łomianki, czy takie dzielnice stolicy jak Bemowo, Bielany i inne. Na tym terenie i nie tyko zapewnić możemy także podstawienie lawety w wybrane miejsce oraz szereg innych dodatkowych usług. Zachęcamy do skorzystania z nich.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zarówno o zakresie naszej oferty, jak i o wszelkich kwestiach związanych z cenami czy detalami technicznymi – wystarczy z nami nawiązać kontakt.

Zespół naszych doradców czeka zarówno na państwa wizyty w naszej siedzibie, jak również na telefony i wiadomości elektroniczne. Chętnie udzielimy bliższych informacji na każdy temat związany z naszą działalnością, zapewniając Państwu kompleksową obsługę.

Zapraszamy do współpracy z Sambor Auto – Pol!